המלצות

משרד עו"ד גורן

העבודה עם יפעת הייתה חוויה מהנה.
מאוד אהבנו את התוצאה, משרד שכיף לבוא אליו, וזוכה להתפעלות של המבקרים.
קיבלתי ליווי מקצועי צמוד משלבי התכנון, והמשך לבחירת החומרים\ספקים ופיקוח.
ממליץ בחום!
בכבוד רב,
ניר גורן, עו

סיגל ואלון

הי יפעת,
עברה שנה מאז נכנסו לדירה ואני מרגישה צורך להודות לך.
כולנו מרגישים שהדירה הזו מתאימה לנו, נוחה, יפה והרבה פעמים מעדיפים להישאר בבית ולא לצאת. חוזרים אחרי חופשה בוילה מדוגמת בצפון ואומרים האחד לשנייה, איזה כיף לחזור לבית היפה והנעים שלנו.
חדר השינה שלנו כ״כ רגוע ונעים והמקלחת הגדולה בדיוק כמו שאלון רצה ויפה כמו שאני קיוויתי. (חשבון המים בהתאם 😉 )
שירה חוזרת הביתה מהצבא (הקרבי!!!) שלה וכל כך נעים לה בסוויטה המקסימה שתכננת לה.
והסטודיו שלי הופך לפחות פעמיים בשבוע למקום שאליו יהונתן מזמין את כל החבר׳ה מהקבוצה שלו בתנועה מבלי שההורים שלו ישבו לו על הראש ויסבלו מהרעש.
וכמובן תענוג, במזג האוויר הנכון, לשבת על הגג.
אין מה לומר התכנון והביצוע שלך פשוט, חכם ומעולה!!!!
המון תודה,
הבלייר-גתים

חנה

ברצוני לשתף קצת מהחוויות שעברתי בשיפוץ הבית שלי.
זה התחיל עם התכנון, היית איתי לאורך הדרך גם אם זה אומר לשנות את התוכנית עוד פעם ועוד פעם עד שזה היה לשביעות רצוני.
הליווי הצמוד עם כל בעלי המלאכה במיוחד עם המטבח שישבת עם מעצבת המטבחים ואיתי שעות על גבי שעות כדי שהמטבח יהיה מושלם לצרכיי.
אפילו עם צבעים זרמת איתי כולל ה"בז'בז'ונים" שהחלטת בסוף שאצלי זה "הולך" טוב.
העבודה איתך עשתה את השיפוץ לחוויה חיובית ומענגת.
היה לי העונג לעבוד איתך ובזכות ההבנה של הצרכים, הרגישות והאכפתיות שלך  – יש לי היום בית מדהים.
להמשך הקשר גם בעתיד,
חנה שטרן

דינה ואריק

אני רוצה להתחיל דווקא מהסוף, הבית שלנו מיוחד ומרהיב ביופיו, בית חם וצבעוני כמו שרצינו, כשהצבעים שנבחרו משרים אווירת נועם ורוגע, מעוצב בטוב טעם ומואר.
כל האורחים שמגיעים אלינו הביתה יוצאים נדהמים ונפעמים והכי חשוב, אנחנו מאוד אוהבים את הבית, נוח לנו מאוד לחיות בו ולארח, הוא פונקציונלי ופרקטי ועונה על כל דרישותינו וצרכינו.
תקופה ארוכה ישבנו עם יפעת על התכנון, נפגשנו איתה אחת לשבועיים אצלה בסטודיו כשמיכאל דואג לקפה ולכיבוד ויפעת במסירות, אכפתיות ובסבלנות רבה בודקת איתנו מה הצרכים שלנו, מציעה רעיונות, מספקת תשובות לשאלות ששאלנו ועוברת איתנו פרט אחר פרט במלוא תשומת הלב ובמקצועיות רבה כשהיא מפגינה ידע מקצועי ועדכני. ואומנם, אין דבר שלא נלקח בחשבון כולל המקלחות המפנקות, חשיבה על מקומות איחסון רבים, אוסף האצבעונים שלי שמצא את המקום הראוי לו במרכז הבית והמדרגות המצוירות שהיו חלום שלי שהתגשם.
כשהגיע שלב בחירת הספקים, יפעת המליצה אולם הבחירה הסופית הייתה בידינו, ואומנם חלק מהספקים היו המלצות שלה וחלקם בחרנו בעצמנו.
הכיף הגדול היה ללכת עם יפעת לחנויות ולבחור, החלטות שהן לא פשוטות, יפעת עזרה לנו להתכוון לדברים שיתאימו לבית.
מהרגע שעזבנו את הבית ועד שנכנסנו אליו בחזרה עברו שבעה חודשים, שבהם היינו בקשר שוטף עם יפעת, שהגיעה כמובן מספר פעמים לבדוק את ההתקדמות ועבדה בשיתוף פעולה עם בעלי המקצוע.
לסיכום, כל התהליך היה בשבילנו חוויה נפלאה הרבה בזכות הליווי של יפעת לאורך כל הדרך, ועל כך מגיעה לה תודה ענקית.
משפחת דרזנר פונדק

אנה ויעקב

התלבטנו אם לקחת מעצבת או עדיף להשקיע את הכסף הזה בריהוט. למזלנו פנינו ליפעת, פשוט מצאתי אותה בגוגל.
הפחד היה שנשקיע והדירה תראה רגיל כמו אצל כולם.
בפועל, אין לי מילים כמה יצא מיוחד יפה ופרקטי. החלום שלי התגשם – קיבלתי דירה שאני נהנית להיות בה.
אין מילים כמה היא עשתה לנו חיים קלים, אם זה מול קבלן ואם זה מול ספקים שונים. כל מה שהיא הכריחה אותי לעשות ואני התווכחתי, מזל שהסכמתי בסוף, רק כשסיימנו הבנתי כמה צדקה בהכל.
אם אי פעם נחליט על שיפוץ נוסף או עיצוב נפנה ליפעת ללא ספק.
תודה ענקית,
משפחת ופנייש

אירית ואורי

זוהי לא הדירה הראשונה בה אנחנו משתמשים במעצבת פנים וההתנהלות הדרושה איננה זרה לנו. עם זאת למרות ואולי דווקא בגלל הניסיון הקודם שלנו, העבודה אתך הייתה שונה, טובה יותר ואפילו, מבלי שתדעי, היוותה סוג של תיקון להתנסות הקודמת והפחות מוצלחת שלנו.
מהתחלה התרשמנו מהפשטות החיובית שלך, מזה שהבנת שמדובר במשפחה שיש לה צרכים והתנהלות יום-יומית שהעיצוב צריך לשרת אותה ולא להפך. היית קשובה לצרכים שלנו ובחכמה ועדינות ידעת לזקק אותם מתוך השיחות שלנו אתך. לא משכת לכיוון "פלצני" ומוחצן ש"יראה יפה בצילום", אלא להפך, ראית אותנו ואת ילדינו מולך. התפיסה המאוד ארצית שלך היא שכבשה אותנו מראש ואותה אהבנו לאורך כל הדרך.
אנחנו עוברים מבית גדול לדירה קטנה יותר ואת השכלת ביצירתיות לדאוג שכל הצרכים של כולנו ימולאו, כולל חדר תופים שיצרת "יש מאין". אמנם השמיכה קצרה יותר אבל נראה לנו בהחלט שבעזרתך כולנו נתכסה בה ונרגיש טוב מאוד.
את קשובה, חרוצה ומקצועית. נתת לנו תחושה של דאגה אישית לאורך כל הדרך וגם ידעת ללכת צעד אחורה כשהרגשת שבמקומות מסוימים אנחנו מעדיפים לבד.
אמנם עדיין לא נכנסנו לדירה החדשה אבל אנחנו יודעים שאת ממשיכה ללוות אותנו ותהיי נכונה לייעץ ולעזור.
בהחלט נשמח להמליץ לאחרים!
בברכה חמה
אירית ואורי פלדמן

אפרת וגיא

שלום,
את יפעת הכרנו לאחר לבטים רבים וחוסר רצון שלי כלל במעצבת. חשבתי שזה בזבוז כסף.
לאחר פגישת הכרות עם יפעת, בה הקשיבה לצרכינו מהמבנה, מה מפריע לנו, מה היינו רוצים שיהיה, יפעת נתנה לנו המון אפשרויות שבהן נוכל לרכוש את שרותיה. הפגישה הייתה לבבית, וממוקדת מטרה.
לאחר שהחלטנו שיפעת היא הבחירה שלנו, צעדנו יחד עימה לקראת השיפוץ המיוחל. בכל פגישה כבשנו יעד נוסף, קיבלנו עצות והנחיות מעשיות. קיבלנו תכנון מושלם ומדויק ע״פ הצרכים שלנו, שפע רעיונות ששינו אף מערכות יחסים בבית, וכמובן התאמת התכנון לתקציב הכלכלי שלנו. קיבלנו גם עזרה בהפנייה לחנויות שבהן נמצא את מבוקשנו במחיר שפוי.
לאחר שיתוף הפעולה עם יפעת, צלחנו את השיפוץ בהצלחה מרובה!! אנו מאוד מרוצים מן התוצאה הסופית.
ממליצים בחום על יפעת כמעצבת פנים! אין ספק שלאחר שסיימנו דעתי השתנתה כליל על נושא עיצוב הפנים ואין אפשרות של עיצוב  בלעדיה.
מעריכים מאוד את כל התהליך שעברנו עם יפעת. תודה!!!
בברכה, אפרת וגיא קריב

יפית וקובי

בשביל מה צריך עיצוב פנים אם יש כבר אדריכל ומה זה בכלל?
כמעט סגרנו כבר הסכם עם קבלן, אחרי שקיבלנו את התכניות מהאדריכל שלנו. דיברנו עם קבלן מומלץ, שנתן עוד כמה טיפים לשינוי, וכל מה שנשאר היה להחליט מתי מתחילים. כן (לשמחתנו) הייתי אז בהריון מתקדם, והחלטתי לדחות בשנה את השיפוץ המתוכנן (המיועד יותר נכון… לא בדיוק מתוכנן), שכלל בניית קומה שניה והרחבת המטבח. נשמע פשוט, אבל ידענו שהסכום המושקע יהיה רב. אני לא הייתי שלמה והיה חסר לי משהו. התחלתי להתעניין בשטח, ולדפדף באתרי בניין ודיור, ולשאול עצמי שאלות כמו מי הולך לסדר לנו את הבית בכל הפרויקט הזה? הבית שלנו, בקומה הנוכחית, כל כך מבולגן ולא פונקציונאלי ועל זה לא מדברים בכלל… חוצמזה שאני בעצמי לא יודעת אילו פתרונות אחסון קיימים בשטח… המשכתי לקבל רעיונות. הרגשתי שהאדריכל עוסק יותר בחוץ, ולא בפרטים הקטנים מאד של הבית, ובכלל אין לו יותר מדי מידע על התנהלותנו בבית, אז איך אוכל לצפות ממנו שיבנה את בית חלומותינו (אם כבר משקיעים). באותו זמן, בעלי היקר ממש משוכנע שאין צורך לחפש מעצב פנים סתם כדי לשלם עוד סכום מיותר לחלוטין, יש אדריכל שעושה הכל ואפשר לסמוך עליו. מכיוון שכך, החלטתי לפנות בעצמי אל מעצבות פנים באופן אקראי דרך פרסום באינטרנט. קיבלתי ייעוץ והתרשמות כללית, והבנתי לגמרי שאני לא מתחילה את הפרויקט הזה, עד שאני יודעת בדיוק מה אני רוצה מהבית שלנו, לפני שנשקיע סכומים מטורפים. מעצבת נחמדה אחת אמרה לבדוק טוב טוב אם יש נחיצות לקומה שניה ולמי בדיוק. מעצב אחר שהזמנתי, כשבעלי כבר נכח בשיחה והואיל בטובו להקשיב, הסתכל ואמר שאפשר לשנות לגמרי את מיקום הכניסה לבית ואת מיקום החדרים, על מנת שהסידור יהיה אופטימלי ולא נצטרך בכלל לבנות למעלה. במפגש הזה זז משהו בראשו של בעלי והוא נפתח מעט לפונקציה הזאת. בפעם השלישית, אמרתי לבעלי שכבר קבעתי עם עוד מעצבת אחת אחרונה ודי, שמוכנה גם להגיע ללא תשלום, אז מה אכפת לך להקשיב – ואז נחליט.
את המעצבת הזאת בחרתי בקלות. התרשמותי הטובה מאד מהאתר שלה, והאינטואיציה שלי שאמרה לי שמדובר במעצבת רצינית ומעניינת, גרמו לי להתעקש לקיים את הפגישה עימה ולא לוותר.
זאת היתה יפעת אנג'ל .
בפגישה הראשונה, התרשמתי מאד לטובה ממנה כבת אדם צנועה, ישרה ורצינית. לא ניסתה למכור לנו שום דבר, הקשיבה והציעה את דרך עבודתה בפשטות.
מיד התחברנו שנינו והחלטנו מיד שאיתה אנחנו רוצים לעבוד .
כיום אנחנו בתוך תהליך התכנון, ומבינים לחלוטין שפרויקט שיפוץ /שדרוג בית, כמעט כמו בנייה, דורש כל כך הרבה שלבים, מערב כל כך הרבה אנשי מקצוע ודורש המון החלטות רציניות בתזמון נכון .
על מנת לחסוך עוגמות נפש וכסף רב, דרוש מי שינהל את הפרויקט הזה – יארגן אותו בסדר הנכון וישאל את השאלות המדויקות, על מנת שנגיע להחלטות המתאימות ביותר לחיינו. מסתבר שמעצבת פנים לא רק מתעסקת בצבעי הבית, סגנון הריהוט וצבעי הוילונות (כנראה שזה מה שחשבנו)… מעצבת פנים בשבילנו היא זו שמנהלת לנו את הפרויקט מ-א' עד ת'. מעצבת פנים היא זו שיודעת את כל הסודות הכמוסים שמסתתרים בפרויקטים האלה, ומפתיעים וגורמים לפעמים להוצאות מיותרות והפתעות אחרות בהמשך. היא זו שחושפת בפנינו את כל הצפוי מנסיונה הרב. שהרי מה אנחנו באמת יודעים בתוך כל הבלגן הזה, וכמה ניסיון יש לנו בעולם הזה שמשתנה ומשתנה?
התכנון המקדים של כל השינויים בבית בעל חשיבות-על בחסכון בהמשך .
הליווי הצמוד המקצועי מאד של המעצבת יפעת, שמתעסקת בחומרים האלה יום יום במשך שנים, ובעצמה עברה מספר פעמים דירות ושיפוצים. ליווי שמקל מאד ברכישת מוצרים, במשא ומתן בהמשך עם אנשי מקצוע (מיותר לציין שלנו  אין רקע, ידע וניסיון בשטח הבינוי והעיצוב בכלל).
ויפעת, שתזכה לפרויקטים גדולים עוד שנים רבות מאד, פרקטית מסודרת יסודית מאורגנת מסבירה בצורה מאד ברורה ושקופה את התהליכים, מקשיבה בסבלנות לצרכים, ישרה כמו סרגל, ומאד נעימה כבן אדם. כל מפגש איתה פתח בפנינו עוד רעיונות חדשים. אני, אישית, התרגשתי מכל מפגש והתהליך עצמו מאד מעניין ומלהיב אותנו, בעיקר כי אנחנו יודעים שאנחנו לא לבד – יש איתנו ליווי מקצועי צמוד, אנחנו נתחיל ונסיים אותו ביחד בזמן.
הביטחון הזה והשקט הנפשי שווים בהחלט את הסכום ששילמנו. כך גם בעלי הספקן אומר היום בפסקנות, וישמח להמליץ ולהסביר לכל מי שמתלבט אם להשקיע גם במעצב פנים או לא…
אל תחשבו פעמיים, תכנון חכם מראש שווה המון !!
בהצלחה !!
יפית וקובי

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support